Své jméno má osmiletý australský chlapec Corona De Vries rád. V době pandemie koronaviru se mu ale kvůli němu začali vrstevníci smát. Svěřil se s tím v dopise slavnému herci Tomu Hanksovi a ten malého chlapce podržel.

Chlapec napsal dopis Tomu Hanksovi dopis 6. dubna.  „Slyšel jsem ve zprávách, že jste s manželkou chytil koronavirus. Jste v pořádku?“ ptal se kluk v dopise. Zároveň si posteskl, že se kvůli svému jménu, které onemocnění připomíná, v posledních týdnech zažívá peklo „Mám své jméno moc rád, ale spolužáci ve škole mi teď neřeknou jinak než koronavirus. Je mi z toho smutno a mám na ně vztek,“ přiznal chlapec.

A Tom Hanks odpověděl. „Tvůj dopis udělal mně i mé ženě velkou radost, i když už nejsme nemocní. Kamarádi jsou tu od toho, aby se vzájemně podpořili, když jednomu z nich není dobře. Můžeš mě tedy brát jako svého kamaráda,“ napsal herec, který už byl v té době zpátky ve Spojených státech, protože se z nákazy úspěšně vyléčil.

A to není vše.

Jako dárek pak zaslal Coronovi psací stroj značky Corona. „Říkal jsem si, že by se ti ten psací stroj mohl líbit. Měl jsem ho s sebou v Austrálii a teď se tam vrací. Zeptej se někoho z dospělých, jak funguje, a pak mi odepiš,“ potěšil chlapce Hanks.

„Máš ve mně přítele,” parafrázoval pak nakonec Hanks název ústřední písně z filmu Toy Story.

Čtěte také:

Úvodní foto: Neil Hall/EPA

Předchozí článekJeptiška se naučila řídit traktor, aby dezinfikovala ulice. Úspěšně brání své město před koronavirem
Další článekDobrá zpráva z Itálie: Hlásí nejméně nových případů COVID- 19 od začátku karantény.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno