Svět se o malém Quadenu Baylesovi dozvěděl v roce 2020, když jeho matka zveřejnila srdcervoucí video, v němž její syn pláče a chce se zabít. Důvodem byla vytrvalá šikana ve škole. Nyní si malý Quaden zahraje po boku hollywoodských hvězd.

Jedenáctiletý Quaden Bayles z australského Queenslandu trpí dwarfismem, který se projevuje malým vzrůstem. Kvůli tomu byl ve škole snadným terčem šikany. Jeho matka Yarraka začátkem roku 2020 zveřejnila video, na němž Quaden pláče a nechce již dále žít.

Video tehdy vzbudilo velkou vlnu podpory, přestože například novinářka Miranda Devinová naznačovala, že video bylo zrežírované jen pro efekt. „To mě naštvalo„, řekl k tomu tehdy režisér australský George Miller, jenž se proslavil především filmy ze série Šílený Max.

A právě Miller dal malému Quadenovi i první šanci u filmu, když ho obsadil do epizodní role ve snímku Tři tisíce let touhy. A jejich spolupráce bude pokračovat i nadále, protože Miller dal Quadenovi roli také ve svém dalším filmu.

A není to výsledkem jen nějakého falešného soucitu. „Ve svém prvním filmu odvedl tak dobrou práci, že jsem mu dal i malou roli ve snímku Furiosa,“ upřesňuje Miller obsazení chystaného pokračování filmu Šílený Max: Zběsilá cesta. Quaden si tak zahraje po boku hvězd, jako jsou Chris Hemsworth nebo Anna Taylor-Joyová.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky.

Předchozí článekOrli královští v Česku loni vyvedli rekordních 19 mláďat
Další článekV soutěži o nejkrásnější alej roku zvítězila Lipová alej na Uhlířském vrchu

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno