Ředitel společnosti Google Sundar Pichai oznámil, že společnost zaplatí 1000 dolarů těm zaměstnancům, kteří pracují z domova kvůli pandemii koronaviru. Aby si lidé mohli lépe vybavit home office a pokryli tak své náklady.

Sundar Pichai však stále věří, že se všichni lidé časem do svých kanceláří znovu vrátí. „Za předpokladu, že to vnější podmínky dovolí, začneme 6. června otevírat další naše budovy ve více městech. To umožní zaměstnancům společnosti Google, kteří se potřebují vrátit do kanceláře nebo – pokud to kapacita dovolí – kteří se chtějí do ní vrátit, pracovat opět z kanceláře, avšak na omezené, rotující bázi,“ napsal Pichai.

Generální ředitel dále řekl, že omezený počet zaměstnanců bude požádán, aby se do kanceláře vrátil ještě v tomto kalendářním roce. „Pro všechny ostatní bude návrat do kanceláře až do konce roku dobrovolný, a pokud je to možné, doporučujeme pokračovat v práci z domova. A protože stále předpokládáme, že většina zaměstnanců společnosti Google bude po zbytek letošního roku pracovat převážně na home office, poskytneme každému zaměstnanci příplatek ve výši 1000 dolarů, aby si mohl zakoupit domů potřebné vybavení a kancelářský nábytek,“ řekl Pichai. 

Čtěte také:


Foto: Thomas Hawk, Flickr,CC BY-NC 2.0,©. Zdroj: Wave radio

Předchozí článekManžel postavil pro svou nemocnou ženu speciální kolo, aby si mohli stále užívat života
Další článekOd půlnoci budou moci lidé opět volně cestovat mezi Českem a Slovenskem

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno