Frazier život nešetřil. Po nepříjemném rozchodu přišla další rána, lékaři jí diagnostikovali rakovinu prsu. V neštěstí se ale na Frazier nakonec usmálo i štěstí, v nejtěžších chvílích totiž poznala lásku svého života. 

,,Joe byl přesně ten člověk, který vám dá sílu nevzdat to,“ vzpomíná Frazier Fulton. Během své léčby tak zažívala romantické chvíle a zamilované pohledy. ,,Dalo mi to zase jiný pohled na věc. Život je třeba si užívat. Pokud nemáte smrtelnou nemoc, vše se dá vyřešit.

Joe s ní trávil každou volnou chvíli. A to i přes otravná opatření během náročné doby covidové. ,,Musel se neustále testovat, stejně za mnou ale nepřestal chodit. Sehnal další lékaře, abych měla více názorů. Podporoval mě tak, že to ani nedokážu pořádně popsat.“ 

Foto: Frazier Fulton.

Vedle zamilovaného přítele podporovali Frazier také její rodina i přátelé. Za dobrými výsledky a zlepšujícím se stavem stály rozhodně její pozitivní přístup i posilující myšlenky. Dnes si užívá každou chvíli, tráví čas v přírodě se svým přítelem a podporuje ostatní pacienty se stejnou či podobnou diagnózou.

Foto: Frazier Fulton.
Foto: Frazier Fulton.

Čtěte také:

Zdroj: Blesk Příběhy.

Předchozí článekV Krkonoších obnovují mokřady a zpomalují odtok vody z krajiny
Další článekV Safari Parku Dvůr Králové se po osmi letech narodili vzácní levharti perští

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno