Britka Megan Marshallová zavřela svoji firmu v britském Readingu, aby se mohla na plný úvazek starat o svoji umírající fenku labradora Sashu. Milovanému psovi dokonce vytvořila tzv. bucket list, tedy seznam věcí, které s ním chce před jeho smrtí stihnout.

Fenka s Marshallovou žije už přes 15 let. Aktuálně však trpí demencí a dalšími zdravotními problémy a její životní cesta se bohužel neodvratně chýlí ke konci.

Britka proto udělala radikální rozhodnutí, díky kterému se svému čtyřnohému miláčkovi může věnovat nepřetržitě.

Vždycky jsem měla problémy s duševním zdravím. Řídila jsem firmu, která mě vyčerpávala a zdraví Sashi se stále zhoršovalo. Bylo těžké to vybalancovat, a tak jsem podnik zavřela a veškerý čas začala věnovat jí. A potom mě napadl bucket list,“ píší Novinky.
Dvojice už společně stihla například navštívit pláž, pochutnat si na zmrzlině, užít si výstavu psů či oslavit narozeniny. Labradorka Sasha rovněž navštívila Santu Clause, zoologickou zahradu, pečovatelský dům a zažila focení u profesionálního fotografa.

„Vím, že se její ztrátou budu velmi trápit, tohle mi ale dodává pocit, že jsem udělala vše, co jsem mohla. Vím, že ji to dělá šťastnou,“ uzavřela Marshallová.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky.cz

Předchozí článekBěhem války přišel o obě nohy, teď pokořil nejvyšší horu Walesu
Další článekProvazochodec zdolal přes dva kilometry, překonal světový rekord

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno