Vera slavila 18 let, když potkala svojí životní lásku. V nemocnici zahlédla muže, do kterého se okamžitě zamilovala. Přeskočila jiskra a po čtyřech letech si snoubenci řekli své Ano. Manželství tak trvá neuvěřitelných 68 let. Fotografka zvěčnila jejich pohádkový příběh. Mel a Vera jsou tak důkazem toho, že skutečná láska existuje. Jejich zamilované pohledy hovoří za vše.

She's 90. He's 95. They have wrinkles… perhaps a lot of them…"But thats from 68 years of countless laughters,” they said. As they laughed… yet again.https://education.butnaturalphotography.com

Zveřejnil(a) But Natural Photography dne Čtvrtek 10. září 2020

Vera letos slaví 90 roků, její manžel má 95 let. Prožili spolu krásné, ale i méně příjemné dny. Nakonec spolu překonali všechny překážky a jsou spolu už 72 let. Dodnes si manželé užívají společné chvíle a nedají na sebe dopustit.

V současné době se nemohou potkávat se svojí rodinou. Jsou ovšem přesvědčení, že mít u sebe člověka, o kterého se můžete vždy opřít, je největším darem v životě.

“Dear God. Please take Covid away, so I can hug my grandma and grandpa again.” ~ A little boy. https://education.butnaturalphotography.com

Zveřejnil(a) But Natural Photography dne Úterý 8. září 2020

Fotografka se zeptala na recept jejich šťastného manželství. „Vždy jsme tu byli pro sebe. Je to náš největší dar.“

She was all of 18 when she first laid her eyes on him at a hospital. He had only recently returned from serving in the…

Zveřejnil(a) But Natural Photography dne Úterý 22. září 2020

Už jste četli?

Zdroj: Bored Panda, Dobré noviny.

Předchozí článekIslandský pekař nerad plýtvá, po zavíračce pečivo prodává v samoobslužné telefonní budce
Další článekPřed 130 lety byl vyhlášen Yosemitský národní park

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno