Babička Baddie Winkle je ženou, která se jen tak nevidí. Má svůj styl, nestydí se a je rozhodnutá užívat si života do posledního dechu. Ve svých třiadevadesáti letech je navíc hvězdou sociálních sítí.

Baddie se prostě narodila jako rebelka!

Baddie Winkle je pravým jménem Helen Ruth van Winkle, ale svět ji zná jako Baddie. „Vždycky jsem byla rebelka. Když mi někdo řekl, že něco nemohu, tak jsem udělala všechno pro to, abych mu ukázala, že se setsakramentsky mýlí,“ řekla v jednom dokumentu, který o ní můžete najít na sociálních sítích. Tvrdí také, že Baddie je někdo, kdo může dělat věci, u kterých dříve měla pocit, že je dělat nemůže.

„Chodím každou neděli do kostela a vždy se snažím vzít si na sebe nový model. Vždycky jsem se snažila držet krok s dobou,“ říká Baddie. Její život ale nebyl snadný, ztratila syna a její muž zemřel na jejich pětatřicáté výročí. Nemohla se přenést přes svůj zármutek, až přišla na Baddie, která otevřela novou kapitolu jejího života. „Přiznávám, že s Baddie je všechno mnohem zajímavější, ale nemyslím si, že uvnitř jsem se nějak moc změnila.“

Foto: Baddie Winkle.

Začalo to tím, že si z legrace vyzkoušela oblečení své vnučky, ta byla přesvědčena o tom, že vypadá rozkošně, a udělala jí pár fotek a video – a tehdy se spustila lavina. „Zjistila jsem, že mě to moc baví, a chtěla bych být vzorem pro všechny lidi mého věku. Jsme tu jen jednou, tak to využijme, jak jen to jde a bavme se u toho,“ to je poslání, které by chtěla předat tato dáma. Dáma, která si život opravdu užívá plnými doušky, nevzdala se ani kouření cigaret, kterými spolu s šálkem kávy začíná každý den.

Foto: Baddie Winkle.
Foto: Baddie Winkle
Foto: Baddie Winkle.

Čtěte také:

Předchozí článekPes zachránil mládě vydry před utonutím. Kvůli nádoru přitom přišel o jednu nohu
Další článek,,Nejromantičtější příběh není o Romeovi a Julii, je o mých prarodičích.“ Vnučka sdílí jejich příběh

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno