Musela mít dvě práce, aby dokázala uživit svoji rodinu a zabezpečit všechny potřeby svých dětí. Těhotné mamince však jedno jediné gesto změnilo celý život. Měla totiž štěstí, že její šéf je z těch lidí, kteří se o své zaměstnance skutečně zajímají a je připraven kdykoliv pomoci.
Tami Forbes, maminka žijící v USA s 8- letými dvojčátky, chtěla svým dětem dopřát co nejvíc. Z platu prodavačky se jí ale bohužel nedařilo uhradit ani běžné účty. Začala proto ještě po večerech pracovat jako číšnice. A navíc byla v pokročilém stádiu těhotenství. Její šéf Marcus Lemon si toho ale všiml a zakročil.
,,Bylo velmi těžké vycházet pouze z jednoho příjmu. Často jsem si musela vybrat, který účet je nejdůležitější a ten zaplatím,“ řekla Tami pro CBNC.
Když Tami otěhotněla, byla připravená jít na neplacenou mateřskou dovolenou. A to i přes to, jakou měla finanční situaci. To však ještě netušila, co pro ni měl připravené Marcus.
Šéf jí daroval šesti měsíční plat. Když to Tami oznámil, začaly jí téct slzy dojetí. Ale to nebylo vše. Marcus jí povýšil a zvýšil jí tím plat o 700 dolarů týdně. Tami tak mohla skončit s prací v restauraci po večerech,
,,Znamená to pro mě všechno. Ten pocit, že budu mít plat, se kterým uživím svoji rodinu. Místo, kam se budu moci zase vrátit. A že budu moci dětem něco ušetřit. Nikdy jsem nic takového neměla,“ rozpovídala se Tami.

Zdroj: Dobré noviny.
Předchozí článekVydra, která po otravě málem umrzla na Vysočině, už je zpátky na svobodě a zdravá
Další článekV Krkonoších úspěšně skončil poslední ze tří projektů na zadržení vody v krajině

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno