Veselé soudní jednání zažili v americkém Texasu, když se jeden z právníků během online hovoru proměnil v kotě. Na svém počítači měl zapnutý zvířecí filtr, který nedokázal po celou dobu jednání odstranit.

Texaský právník Ron Ponton omylem nechal během videokonferenčního hovoru se soudcem zapnutý filtr, v průběhu jednání se mu nepodařilo ho odstranit a po celou dobu proto vystupoval s obličejem kotěte. Na soudcovu otázku, proč ho oslovuje digitální kočka, odpověděl slovy: „Jsem tady naživu. Nejsem kočka.“

Soudce Roy Ferguson z 394. soudního obvodu v Texasu reagoval slovy, že věří, že má Ponton jen zapnutý filtr. Kočičí právník ho v panice přerušil a ptal se, zda ho ostatní slyší.

Společně se později shodli na tom, že má Ponton zapnutý filtr. „A já nevím, jak to odstranit,“ přiznal právník. „Mám tu svou asistentku, která se snaží to vypnout, ale jsem tady naživo. Nejsem kočka,“ dodal Ponton.

Soudce Ferguson se situaci snažil využít jako příklad pro ostatní. Prostřednictvím Twitteru upozornil, že je důležité, aby si všichni zkontrolovali nastavení svého počítače, pokud ho například dříve používalo jejich dítě.

„Pokud dítě používalo váš počítač, před připojením k virtuálnímu slyšení se ujistěte, že jsou filtry vypnuté,“ napsal soudce.

Později také dodal, že tyto zábavné okamžiky jsou „vedlejším produktem odhodlání právníků, kteří se snaží zajistit, aby soudní systém v těchto těžkých dobách nadále fungoval.“ Filtrovaného právníka pak označil za skutečného profesionála.

Čtěte také:

Zdroj: Idnes.

Předchozí článekV Česku přišlo na svět už třetí dítě z transplantované dělohy
Další článekŘádová sestra přežila covid a oslaví 117. narozeniny. ,,Smrti se nebojím,“ říká

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno