Děkujeme za to, co pro nás děláš. To vzkázali obyvatelé jedné ulice jihoanglického města Basingstoke dvaadvacetileté záchranářce.

Tayle Porterová, stejně jako každý den, vyrazila do práce. Jenže tentokrát na ni čekalo překvapení. Venku u vchodových dveří čekali snad všichni sousedé, kteří ji tleskáním dohnali k slzám dojetí

Dojemný moment sledovali její rodiče a mladší sestra Tash.

Na sociálních sítích se lidé domlouvali, že večer zatleskají svým lékařům a sestrám. Matka mladé ženy se zmínila, že její nejstarší dcera bude v práci už od čtyř odpoledne. A právě to spustilo mezi sousedy rychlou tichou poštu.

Hrdinka.

Když Tayla vyšla do práce, tak všichni sousedé byli ve dveřích svých domů a tleskali. Na jejím autě navíc čekalo balení miniaturních čokoládových hrdinů od populární cukrářské značky a k tomu domácí koláč, aby si směnu zpříjemnila.

 „Tayla tomu vůbec nechtěla věřit. Nevěděla, že by lidé v okolí mohli vědět, co dělá za práci. A ona ji opravdu miluje. Netušila jsem, že bude dceři tleskat celá ulice, třeba jen sousedi odvedle či odnaproti. Jenže z opravdu každého domu vyšel ven alespoň jeden člověk. Ten potlesk se nesl z celé ulice, a dokonce byl slyšet i z té vedlejší,” uvedla pyšná matka.

I just love where we live, everyone in our street united to wave Tayla off on her paramedic shift tonight just the boost she needed 🥰 The heroes chocolates and homemade cake were a lovely touch too xx We could hear the applause all the way up Queens Road too This video is exclusively managed by Kennedy News and media. To license or use in a commercial player please contact news@kennedynews.co.uk.

Zveřejnil(a) Ali Porter dne Čtvrtek 26. března 2020

 „Lidé si o tom asi museli dát vědět po zprávách nebo šeptandou, protože ne všichni v té skupině jsou. Na naší ulici stěží někoho známe. Jistě, vídáme se na denní bázi, ale nevíte, jak se kdo jmenuje. Bylo to hodně emocionální, skoro jsem nemohla mluvit,” dodala matka s tím, že jsou noci, kdy se Tayla vrací domů zcela vyčerpaná v slzách.

„Vidí věci, které jsou pořádně děsivé. Ale vrací se tam vždy s odvážným výrazem ve tváři,” dodala hrdá matka.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky.cz

Předchozí článekStařeček vyznal lásku pod okny sanatoria.Nedokázal si představit, že na 67. výročí svatby nebude se svojí ženou.
Další článekVítězství! Soud se postavil na stranu domorodců v Dakotě, Donald Trump musí ustoupit!

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno