Mara Soriano a její snoubenec se stěhovali, když jim někdo ukradl z příjezdové cesty batoh. V něm měli doklady, osobní věci a drobnou elektroniku. Ztratil se ale především plyšový méďa, který byl pro Maru velmi důležitý.

 V mluvícím plyšákovi byl totiž nahrán hlas její zesnulé maminky, která loni podlehla rakovině. „Méďa byl mojí poslední vzpomínkou na maminku, kdy mluvila normálním hlasem. Když šla do nemocnice, její hlas se změnil, zeslábl, už jsem ho nepoznávala,“ sdělila Soriano CBC.

Mara z kanadského Vancouveru sdílela na Twitteru svůj příběh s velkou prosbou. „Jsem z toho zničená, úplně mě to sebralo. Ten medvěd je vzpomínkou na domov. Obsahuje zprávu ve filipínštině. Říká miluji tě, ale v mém rodném jazyce, je tedy velmi unikátní. Opravdu chci jenom najít svého medvěda. To je to jediné, co mě zajímá,“ sdílela na Twitteru.

A příběhu si všiml i herec Ryan Reynolds, který se rozhodl okamžitě s hledáním pomoci. „Vancouver: Dám pět tisíc dolarů tomu, kdo Maře vrátí toho medvěda. Nebudu se na nic ptát. Myslím, že všichni potřebujeme, aby se méďa vrátil domů,“ vzkázal představitel Deadpoola u přesdíleného postu.

Nakonec se spojila celá Kanada. Příběh chytl za srdce statisíce lidí. Všichni hledali ztraceného méďu.

A opravdu to vyšlo.

„Jsem nadšená z toho, jak se celý Vancouver semkl. Díky, že jste mi dali naději,“ poděkovala Mara v příspěvku, v němž označila i Reynoldse. Jak se z nalezení medvěda, po němž pátralo doslova celé město, Mara radovala, můžete vidět v dojemném videu níže.

Už jste četli?

Zdroj: CBC, Twitter.

Předchozí článekVčely mají v Třinci nový domov. Skládka se změnila ve kvetoucí louku
Další článekOslík s vlkem a kočka s leguánem? Fotky přátelství zvířat, které chytnou za srdce

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno