Je mu teprve šest let a už má za sebou první nelehký boj. John po třech letech boje s leukémií vyhrál. Ve škole ho všichni vítali jako velkého hrdinu.

Zdroj: Courtesy of Megan and John Zippay

Když mu byli tři roky, doktoři řekli rodičům, že jejich syn trpí akutní lymfoblastovou leukémií. Takže zatím, co si jiné děti hrají a prožívají s rodiči ty nejradostnější chvíle, rodina s malým Johnem bojovala. Chlapeček musel chodit na silné chemoterapie.

Koncem roku John vyhrál, měl za sebou poslední chemoterapii a po výsledcích se mohl konečně vrátit do školy. Celá škola si pro něj připravila překvapení, na které jen tak nezapomene. Z videa jde až husí kůže.

Nový rok se tak pro Johna stal nezapomenutelným. S úsměvem se vrátil do školy. Všichni žáci i učitelé vytvořili uličku slávy a čekali, až John přijde. „Když jsem syna viděla, jak je šťastný a užívá si to, bylo to pro mě čisté štěstí,“ řekla pro magazín People Johnova matka Megan Zippay, která video publikovala na sociální síti.

Foto: Reprofoto Facebook – Megan Zippay – Help John Oliver FIGHT Leukemia

Na videu je vidět, jak John kráčí s úsměvem na tváři. Z jeho návratu mělo obrovskou radost i vedení školy. „Má za sebou hodně těžké období a všichni jsme šťastní, že je zpátky,“ dodal ředitel školy Patrick Gannon.

Úvodní foto: CNN.com, Zdroj: Dobré noviny

Předchozí článekNedopalky poházené na chodníku?Už ne! Slováci s nimi hlasují.
Další článekPražská ZOO se raduje. Díky Vám na pomoc Austrálii pošlou téměř 10 miliónu korun.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno