Jeho filmy jsou snad nesmrtelné. Oproti některým svým kolegům nemá problém trávit čas se svými fanoušky, kterým věnuje hodně svého času. Na sociálních sítích můžete najít spoustu záběrů, na kterých je Keanu spolu se svými fanoušky. Jeden příběh ovšem patří mezi ty nejroztomilejší.

James Dator zveřejnil na svém Twitteru příhodu, která se mu stala s hercem v roce 2001, kdy pracoval v kině v Sydney na pokladně. Jednoho dne se u okénka objevil muž v kožené bundě a riflích. Trvalo pár sekund, než si James uvědomil, že před ním stojí slavný herec z Matrixu.

Právě Keanu se zastavil v kině, aby se podíval na film s názvem „From Hell,“ kde hraje jeho slavný kolega Johny Depp. James měl v té době 16 let a nevěděl, jak si zdvořile říci o autogram. Napadlo ho, že slavnému herci dá zaměstnaneckou slevu. To by totiž Keanu musel podepsat dohodu. Jenže Keanu odmítl s tím, že přece není zaměstnanec. James byl zklamaný, že promeškal svoji šanci.

O pár minut později se Keanu vrátil spolu s účtenkou z nedalekého stánku se zmrzlinou. Hercovi došlo, že mladý James by si přál podpis, ale stydí se o něj říct. Keanu si tak koupil zmrzlinu, aby měl kousek papíru a mohl se podepsat i s věnováním.

James má tak zážitek na celý život a skoro po dvaceti letech se při vzpomínce stále usmívá.

Už jste četli?

Předchozí článekExkluzivní rozhovor Jiří Macht: Malíř snových výjevů s foťákem místo štětce
Další článekPraha omezuje sečení trávy, zabrání tak vysychání a zachrání místní hmyz

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno