Ronnie a Andrea Browerovci se potkali v posilovně. Společně vypotili neuvěřitelných 262 kilogramů. Dokonce mezi nimi přeskočila taková jiskra, že se nakonec i vzali.  

Ronnie vážil 306 kilogramů, Andrea 113 kg. Mysleli si, že zůstanou na ocet.

Neměl jsem štěstí, byl jsem v depresi. Jen jsem ležel doma a brečel. Je těžké o tom i mluvit,“ říká Ronnie o svém příběhu. „Vždycky jsem snil o tom, že najdu lásku, ale nic nepřicházelo,“ dodal.

. Foto: Youtube/Global News

Stejně to měla i Andrea.

Prakticky jsem neměla milostný život. A když jsem měla přítele, tak vedl takový způsob života, že jsem se vzájemně tak akorát vykrmovali,“ prozradila.

Poprvé se setkali v roce 2015. Oba byli na cestě ke zdravějšímu a kvalitnějšímu způsobu života. Ronnie už cvičil druhý rok, Andrea první. On byl pro ni velkou inspirací, protože se mu povedlo zhubnout spoustu kilogramů.

Ronnie pro mě byl skutečnou inspirací, myslela jsem si, že je prostě super,“ řekla pro Associated Press. „Začali jsme si povídat. Nesnáším klišé, ale tady musím říct, že to byla prostě láska na první pohled,“ dodala Andrea.

. Foto: Youtube/Global News

Potvrzují to i slova Ronnieho. „Hned první den jsem věděl, že je to ONA.“ Když spolu začali chodit, podporovali se, aby dosáhli svých cílů. Teď se snaží svojí vysněnou váhu udržet. „Je to stejně těžké, jako zhubnout,“ myslí si Ronnie.

Nikdy jsem si nemyslela, že najdu někoho, s kým budu žit zdravý život,“ směje se Andrea a dodala, že je skvělé mít vedle sebe někoho, kdo je nemocný pro tu samou věc. Pro kvalitnější život.

Ronnie souhlasí a tvrdí, že Andrea na něj dohlíží, aby opět nepropadl přejídání. Na závěr řekl, že každý dokáže zhubnout. „Když máte správně nastavenou psychiku, máte správnou strategii a nástroje, dokážete cokoliv. I zhubnout a poznat u toho lásku svého života,“ dodal Ronnie.

Čtěte také:

Zdroj: Associated Press

Předchozí článekUž žádné modelky. Módní časopis Vogue přepisuje historii, na titulce doslova září obyčejné ženy.
Další článekROZHOVOR: Ochránkyně umělců ráda se koupající v barvách života

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno