Američanka Dorothy Pollack, která v červnu oslavila 103. narozeniny, si plní svá přání. Jedno z nich je tetování. Nedávno si nechala na předloktí vytvořit věc, kterou má raději než pivo a burgery: žábu.

Jak píše web americké televize CNN, rozhodnutí přišlo nečekaně po vynucené izolaci kvůli koronaviru. „Bylo to docela vzrušující, protože jsem ho před lety odmítla, když mi jej chtěl nechat udělat můj vnuk. A najednou jsem se rozhodla, že ho chci. A pokud bych mohla, tak žábu, protože je mám ráda,“ vysvětluje Pollack.

Podle tatéra Raye Reasonera Juniora ze salonu A.W.O.L. Custom Tattooing v Muskegonu, který jí obojživelníka vytetoval, to zvládla perfektně. „Byla fakt dobrá. Ani jsem si nevšiml toho, že by sebou škubla. Možná jednou, ale jenom trošku. Byla z toho tak nadšená… a pro mě osobně to byla neskutečná zkušenost. Když vás někdo, kdo je více než století starý, o něco požádá, tak ho nemůžete odmítnout,“ říká Reasoner Junior.

Poté co si ze svého seznamu odškrtla tetování, se vrhla na další položku: projet se na motorce. Nikdy na ní totiž nejela. I to už má ale za sebou.

Už jste četli?

Zdroj: CNN, Wave News.

Předchozí článekKapsle do kávovarů dostanou v Praze druhou šanci. Využije se jak hliník, tak stará káva
Další článekVakcína zabrala. V Africe se podařilo vymýtit dětskou obrnu

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno