Jimmy a Julie Johnsonovi z amerického státu Tennessee jsou zvyklí sdílet postel se svými třemi psy. Když se však jednoho rána probudili, byla v jejich peřinách zachumlaná fenka, kterou nikdy neviděli. Díky roztomilé fotografii, na níž si zvíře spokojeně hoví mezi polštáři, a kterou manželé sdíleli na sociálních sítích, se jim však brzy podařilo najít majitele.

U nás je naprosto normální probudit se v posteli s jedním z našich psů. Tady je ale malý problém, tohle není náš pes a ani nevíme, jak se k nám dostal,“ napsala k fotkám, které sdílela na Facebooku, Johnsonová.

„Nejprve jsme si mysleli, že je to jeden z našich. Když se ale skrze závěsy začalo vkrádat sluneční světlo, uvědomili jsme si, že se tulíme k cizímu psovi. Tohle je nejpodivnější příspěvek, jaký jsem kdy musela napsat. Není to váš pes?“ dodala v naději, že najde majitele drzého zvířete.

Roztomilé fotografie fenky, rozvalující se na cizí posteli, rychle obletěly internet. Množství sdílení pobavených uživatelů sociálních sítí přispělo k tomu, že majitel fenky se brzy našel.

„Jmenuje se Nala a její majitelka je na cestě, aby si ji vyzvedla. Přeju jí hodně štěstí při tahání fenky z postele,“ napsala později Johnsonová v aktualizovaném příspěvku.

Foto: Profimedia.

Nezbedná Nala svým majitelům prý vyklouzla na procházce těsně před bouřkou a následně se podle všeho protáhla mezerou mezi uvolněnými dveřmi od domu manželů Johnsonových, kde se ukryla. Do postele amerického páru skočila tak šikovně, že dvojici dokonce ani nevzbudila.

Majitelka si svého čtyřnohého miláčka, který je teď hvězdou internetu, poté vyzvedla a odvezla domů. „Naše přátelská Nala pokořila rekord v ignorování osobního prostoru a přidala další trik do svého dlouhého Houdiniho seznamu,“ okomentovala celou situaci Cris Hawkinsová, majitelka fenky.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky.

Předchozí článekV Keni se letos už podruhé narodila sloní dvojčata, stává se to zřídka
Další článekBubnování u mladých autistů přispívá ke zlepšení mozkových funkcí

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno