Módní trendy se neustále mění, ale vypadá to tak, že některé outfity nevyjdou nikdy z módy. Günther Krabbenhöft spolu s Britt Kanjou pocházejí z Německa a jejich životní styl si zamilovali tisíce lidí z celého světa, říká portál Bored Panda.

Už před několika lety se dostal do povědomí sympatický gentleman Günther Krabbenhöft. Jeho elegantní styl zaujal tisíce lidí. Dodal, že oblečení je jen odrazen jeho nitra.

Foto: Instagram/ g.krabbenhoft

Dnes jdou oba manželé mnoha lidem příkladem. Oba vedou velmi aktivní život a vždy, když je to možné, se objevují na kulturních a společenských událostech.

V době pandemie vzpomínají na lepší časy.

 Günther oslavil v létě 75. narozeniny. Za běžných okolností, když jsou otevřené kluby, nechybí manželé na tanečních parketech. K módě měl vždycky blízko, díky sociálních sítím se pár dostal do povědomí široké veřejnosti.

Foto: Instagram/ g.krabbenhoft

„V jednu chvíli jsem si uvědomil, že chci stárnout stylově. Jsem si jistý, že když se dnešní mládež podívá na své fotografie za 20 až za 30 let, budou se stydět za to, co nosili na sobě,“ zkonstatoval pro portál Der Tagesspiegel. Günthera a Britt milují lidé z celého světa. 

Na sociálních sítích mají desetitisíce fanoušků, se kterými aktivně komunikují. „ Je krásné alespoň takto komunikovat, posunuje nás to v těchto těžkých časech dál. Naše pochmurné myšlenky se tak posouvají do pozadí,“ řekl sympatický pár v době pandemie.

Foto: Instagram/ g.krabbenhoft
Foto: Instagram/ g.krabbenhoft
Foto: Instagram/ g.krabbenhoft
Foto:Instagram/ g.krabbenhoft

Čtěte také:

Zdroj: Bored Panda, Dobré noviny.

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno