Šťastný konec má příběh ztracené dívenky.

Malá Evelyn Sidesová se ztratila minulou středu, když ji a její sestru hlídala sedmdesátiletá chůva. „Vyšly jsme si na procházku, ale byla jsem příliš rychlá,“ svěřila se už z bezpečí svého domova Evelyn na videu, které na Facebooku minulou sobotu sdílela její rodina. Zatímco se chůva starala o sestru, Evelyn se brzy ztratila z dohledu a najednou nebyla nikde k nalezení.

Naštěstí s ní dokázala udržet krok alespoň fenka Lucy, která jí byla neustále po boku. „První noc jsem spala u silnice, druhou pak na místě, kde mě našli,“ uvedla Evelyn.

Zpráva o ztracení dívence vyburcovala policisty okresu Lee k pátrací akci. Kromě policistů se do ní následně v pátek zapojily stovky dobrovolníků. Nasazen byl rovněž vrtulník s termovizí a drony.

Celá oblast je velice řídce obydlená, dívku se tak podařilo najít až za 48 hodin. Pátrající skupinu upozornil na Evelyn štěkot fenky Lucy. Ta se od ní nehnula, dokud dívka nebyla v bezpečí policistů. Pak však rozradostněně utekla pryč. Policisté později zjistili, že běžela přímo domů.

Bylo to velmi emocionální,“ popsal pocity po nalezení dívky místní šerif Jay Jones listu Alabama Local News. „Dobrou zprávu jsme hodně potřebovali. A tohle byla skvělá zpráva v této době, kdy si myslím, že ji lidé vzhledem k tomu, co se děje, potřebují nejvíce,“ dodal.

Fenka Lucy.

Čtěte také:

Zdroj: Novinky. Úvodní foto: thestir.cafemom

Předchozí článekČistší vzduch v Evropě. Díky opatřením proti pandemii je méně oxidu uhličitého.
Další článekManželé Švajdovi jsou rok na cestách. Jak je možné, že se ještě nezabili?

Komentáře

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno